Aranżacje wnętrz

przygotowanie_projektu

Przygotowanie projektu aranżacji wnętrza

Zlecając opracowanie projektu miejmy świadomość, że nie może on powstać bez naszego udziału. Powinien bowiem uwzględniać skład rodziny i styl życia wszystkich domowników. Do rozmowy z projektantem warto dobrze się przygotować – sprecyzować oczekiwania, potrzeby, ustalić wspólne zdanie domowników na temat stylu i kolorystyki wnętrza.
Projekt musi spełniać nasze oczekiwania i dlatego wiele rzeczy można projektantowi narzucić. Natomiast warto zdać się na jego fachową wiedzę dotyczącą zasad ergonomii pracy w kuchni oraz dobrych rozwiązań technicznych.

indywidualzacja_projektu

Planowanie wnętrza i indywidualizacja projektu

Niezwykle ważna jest indywidualizacja projektu, dzięki której klient może zamówić komplet mebli (będących jednocześnie jedynym, niepowtarzalnym egzemplarzem) dokładnie odzwierciedlający jego gust, poczucie estetyki, zaspokajający wszelkie potrzeby praktyczne. Planując urządzenie wnętrza, musimy podejmować decyzje uwzględniające nie tylko możliwości finansowe rodziny, ale także potrzeby i upodobania domowników. Zwłaszcza tych, którzy najczęściej w nim przebywają. Ważne jest również określenie stylu życia rodziny i funkcji, jaką będzie pełniło pomieszczenie – czy ma to być miejsce integrujące rodzinę i przyjaciół, czy wyłącznie użytkowe.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress