Projekty kuchni

Wygodne, ładne, i funkcjonalne wnętrze, projekty kuchni w stylu klasycznym czyli tradycyjnym, eklektycznym, wiejskim oraz projekty i aranżacje kuchni dopracowanie pod względem funkcjonalności w stylu nowoczesnym.

Kuchnie klasyczne

Kuchnie klasyczne

Meble do kuchni w stylu klasycznym są bardzo łatwo rozpoznawalne. Solidność uzyskana nie tylko przez swoją masywność i zwartość formy, ale przede wszystkim ze względu na szlachetne materiały. Fronty wykonane z naturalnego drewna, korpusy ze względów praktycznych wykonane z płyty lakierowanej bądź laminowanej..

Kuchnie nowoczesne

Kuchnie nowoczesne

Kuchnia nowoczesna to taka, która wkracza na salony. To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Inne kryterium to funkcjonalność, która wynika z designu. Meble kuchni w stylu nowoczesnym są bardzo oszczędne, fronty najczęściej gładkie..


Okno w kuchni

Okno w kuchni

Pomieszczenie zyska na przytulności, kiedy standardowe, białe okno zastąpimy oknem drewnianym umieszczonym we wnęce wykonanej z tego samego materiału. Nasze okno i całe pomieszczenie dodatkowo mogą upiększyć firanki i zasłonki ozdobione kolorowymi aplikacjami oraz ceramiczne dekoracje..

oświetlenie_kuchni

Oświetlenie kuchni

Oświetlenie robocze-główne – montowane jest zwykle nad centralną częścią pomieszczenia. W zależności od charakteru wystroju kuchni może to być dekoracyjna lampa wisząca lub dyskretny plafon. Jednym z najbardziej popularnych ostatnio rozwiązań są lampki halogenowe..


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress